Program kadrowo-płacowy dla firm usługowych

Intuicyjne narzędzia klasy HR & Payroll stają się obecnie niezbędnikiem dla średnich i dużych firm, które dążą do stałego rozwoju celów biznesowych działalności. Przedsiębiorcy chętnie decydują się na wdrożenie innowacyjnych aplikacji do automatyzacji danych, stawiając na produkty sprawdzonych polskich producentów. Przeczytaj, jakie funkcjonalności powinny wyróżniać praktyczne oprogramowanie HRM.

 

O czym należy pamiętać, planując wdrożenie programu kadrowo-płacowego?

Postępująca cyfryzacja przynosi przedsiębiorcom coraz więcej udogodnień, umożliwiając im m.in. digitalizację procesów kadrowych firmy. Producenci udostępniają klientom specjalistyczne narzędzia IT, które usprawniają naliczanie comiesięcznych wynagrodzeń zespołu. Pracownicy zyskują z kolei dostęp do aplikacji mobilnej, gdzie wyszczególnione są wszystkie kluczowe informacje na temat ich zatrudnienia. Za pomocą kilku kliknięć w ekran smartfona specjaliści mogą sprawdzić  składowe swojej pensji, sumę wyrobionych nadrodzin oraz przysługujące im w ramach tego rekompensaty.

Program kadrowo-płacowy Unit4 Teta umożliwia także podpisywanie firmowych dokumentów drogą online, co pozwala z kolei na zaoszczędzenie kosztów związanych ze składowaniem papierowego archiwum. Pracownicy zyskują wgląd w umowy i aneksy, które mogą zatwierdzić za pomocą certyfikowanego podpisu kwalifikowanego.

Zobacz również  3 zasady bezpiecznych przelewów internetowych - sprawdź zanim zaczniesz

 

Przyśpiesz obieg dokumentów rozrachunkowych z programem kadrowo-płacowym

Wiodący polscy dostawcy oferują przedsiębiorcom programy kadrowo-płacowe, które cechują się skalowalnością. Narzędzia te doskonale sprawdzą się więc w średnich i dużych firmach o wielowydziałowych strukturach. Oprogramowania HR & Payroll umożliwiają kompleksowe planowanie zasobów przedsiębiorstwa, opracowując zaawansowane raporty w oparciu o dostępne w systemie widoki oraz język zapytań SQL.

 

Program kadrowo-płacowy w modelu Software as a Service – funkcjonalności

Aby jak najbardziej sprostać potrzebom klientów, producenci oferują aplikacje kadrowe w różnych wariantach dostępu. Dużym zainteresowaniem cieszą się oprogramowania w modelu Software as a Service, które uruchamiane i administrowane są na serwerach dostawcy. Rozwiązanie to pomaga w zaoszczędzeniu kosztów, które w przypadku standardowego wdrożenia musiałyby zostać przeznaczone na zakup dodatkowej infrastruktury informatycznej.

Warto także zaznaczyć, że programy kadrowo-płacowe w modelu SaaS poddawane są aktualizacjom, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że pozyskiwane przez niego informacje pozostają w pełni zgodne z panującymi regulacjami prawnymi.

 

Zastanawiasz się nad zakupem programu kadrowo-płacowego? Wybierz platformę Teta

Firma Unit4 to jeden z największych polskich producentów, który od lat proponuje przedsiębiorcom innowacyjne narzędzia informatyczne. Marka oferuje klientom dostęp do nowatorskiej platformy HR i ERP, która umożliwia sprawną digitalizację szeregu procesów organizacji. Planujesz zakup programu kadrowo-płacowego? Odwiedź stronę internetową Unit4, aby poznać pełną specyfikację narzędzia Teta.

Zobacz również  Czym zajmuje się logistyka frachtowa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *